JAK POBIERAĆ

Najczęściej zadawane pytania

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące pobierania plików z naszego serwisu.

Prędkość pobierania plików zależy od łącza użytkownika końcowego.

Nasz serwis istnieje od 2018 roku i świadczy usługi nieprzerwanie.

Tak! Każdy z plików, który dostępny jest do pobrania za pośrednictwem naszej strony został sprawdzony pod kątem obecności niechcianego oprogramowania przed jego dodaniem na nasze serwery.

Tak, wysłanie SMSa jest konieczne do pobrania niektórych plików z naszych serwerów. Pobieranie plików jest płatne ze względu na ich istotę. Są to pliki, które są ekskluzywne dla serwisu i nie da się ich znaleźć nigdzie indziej. W związku z powyższym, konieczne jest uiszczenie odpowiedniej opłaty w zamian za dostęp do ich zawartości. Jednorazowe opłacenie dostępu do pliku daje dożywotni oraz nielimitowany do niego dostęp.

Maksymalna wielkość uploadowanego pliku zależna jest od pakietu użytkownika. W podstawowym, darmowym pakiecie jest to aż 15 GB.

Jeśli Twój operator zablokował możliwość wysłania SMSa, aby pobrać plik z naszej strony, zapoznaj się z poniższą krótką instrukcją.

Play

Aby odblokować usługę wysyłania SMSów na nasze numery u operatora Play, kolejno otwórz klawiaturę wybierania numerów, a następnie wpisz kod *111*96*2# jako numer telefonu.

Plus

Aby odblokować usługę wysyłania SMSów na nasze numery u operatora Plus, wyślij darmowy SMS na numer 2601 o treści BLOKADA 35.

T-Mobile

Aby odblokować usługę wysyłania SMSów na nasze numery u operatora T-Mobile, wyślij darmowy SMS na numer 80450 o treści KONIEC.

Orange

Pobierz aplikację Mój Orange ze Sklepu Play na Androida lub z AppStore w przypadku systemów iOS. Naciśnij trzy kreski symbolizujące menu, znajdujące się w lewej, górnej części ekranu, a następnie wybierz opcję Usługi. Naciśnij na przycisk "Moje aktywne usługi", a kolejno "Blokada wysyłania SMSów Specjalnych". Następnie pozostaje jedynie przejście przez procedurę odblokowania.